Jan Štursa - Tři venkovanky

Kresba, 27x21 cm. Signováno vpravo dole Štursa Detva 1922. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

305938. Tři venkovanky
Dražba ukončena:24.08.2020 20:04:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč