Jan Štursa - Toaleta

Keramika, výška: 38 cm, nesignováno. Značeno S.V.Ú. Mánes.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

70646. Toaleta
Dražba ukončena:12.01.2022 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč