Olej na překližce, 34x47 cm. Signováno vpravo dole J. Štursa. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: Rodák z Vatína. Krajinář, malíř Vysočiny. Jmenovec sochaře Jana Štursy.