Jan Stratil

13433. Dívka

popis: Olej na plátně, 30x30 cm, signováno vpravo dole Stratil, olištováno

dražba ukončena: 25.10.2017 18:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 07.10.2017 22:22:49 411