Jan Stratil - Dívka

Olej na plátně, 74x51 cm, signováno vpravo dole Jan Stratil 81, olištováno.

6437. Dívka
Dražba ukončena:30.11.2016 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč