Jan Spěváček - Dvě žáby

Litografie, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Jan Spěváček 2010. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1973
Narodil se v Teplicích. Žije a pracuje v Brně. Absolvoval brněnskou Fakultu výtvarných umění, ateliér prof. Jiřího Načeradského.

72355. Dvě žáby
Dražba ukončena:09.02.2022 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč