Kresba, 28x38 cm. Signováno vlevo dole Jan Spěváček 02. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1973
Narodil se v Teplicích. Žije a pracuje v Brně. Absolvoval brněnskou Fakultu výtvarných umění, ateliér prof. Jiřího Načeradského.