Jan Smetana - V přístavu

Litografie, 22x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Smetana 1944. Volný list.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

129080. V přístavu
Zbývá:9 dnů, 22 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč