Jan Smetana - V přístavu

Nejdelší strana: 56 cm

Litografie, 22x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Smetana 1944. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

108879. V přístavu
Dražba ukončena:10.01.2024 21:42:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč