Jan Smetana - V parku

Olej na plátně, 27x41 cm. Signováno vlevo dole Jan Smetana 1969. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

21184. V parku
Dražba ukončena:27.06.2018 19:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč