Jan Smetana - U řeky

Kvaš, 25x33 cm. Signováno vpravo dole J.Smetana. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

42496. U řeky
Dražba ukončena:26.03.2020 20:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč