Jan Smetana - Podzimní nálada

Olej na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole Smetana 44. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

46217. Podzimní nálada
Dražba ukončena:24.06.2020 20:09:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč