Jan Smetana - Malíř

Olej na kartonu, 35x46 cm, signováno vlevo dole Smetana 44, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

16665. Malíř
Dražba ukončena:28.02.2018 20:34:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč