Jan Smetana - Akt II

Detail položky

Detail položky

Tempera, 64x49 cm. Signováno vpravo nahoře Smetana 65 Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 84 cm

 

o autorovi: 1918 - 1998
Narozen v Praze. Studoval ČVUT u prof. Blažíčka a UMPRUM u prof. Bendy a Strnadela. Byl malířem tzv. městské krajiny. Inspirací mu byl jeho pařížský pobyt.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

vydraženo
152143. Akt II
Dražba ukončena:04.01.2026 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 000 Kč 04.01.2026 13:43:39 19031
4 900 Kč limit (04.01.2026 13:43:19) 19695
4 800 Kč 04.01.2026 13:43:20 19031
4 700 Kč limit (04.01.2026 13:43:08) 19695
4 600 Kč 04.01.2026 13:43:09 19031
4 500 Kč limit (04.01.2026 13:43:00) 19695
4 400 Kč 04.01.2026 13:43:01 19031
4 300 Kč limit (04.01.2026 13:42:39) 19695
4 200 Kč 04.01.2026 13:42:40 19031
4 100 Kč limit (04.01.2026 13:42:27) 19695
4 000 Kč 04.01.2026 13:42:28 19031
3 900 Kč limit (04.01.2026 13:42:17) 19695
3 800 Kč 04.01.2026 13:42:18 19031
3 700 Kč limit (04.01.2026 0:06:12) 19695
3 600 Kč 03.01.2026 22:00:29 19031
3 500 Kč limit (03.01.2026 22:00:20) 19695
3 500 Kč 03.01.2026 22:00:21 19031
3 400 Kč limit (03.01.2026 22:00:12) 19695
3 300 Kč 03.01.2026 22:00:13 19031
3 200 Kč limit (03.01.2026 21:59:56) 19695
3 100 Kč 03.01.2026 21:59:57 19031
3 000 Kč limit (03.01.2026 21:59:48) 19695
2 900 Kč 03.01.2026 21:59:49 19031
2 800 Kč limit (02.01.2026 18:12:35) 19695
2 700 Kč limit (02.01.2026 18:12:34) 14046
2 300 Kč limit (02.01.2026 18:12:20) 19695
2 200 Kč 02.01.2026 18:12:21 14046
2 100 Kč limit (02.01.2026 18:12:04) 19695
2 000 Kč limit (02.01.2026 18:12:03) 14046
1 600 Kč limit (02.01.2026 17:45:41) 19695
1 500 Kč 02.01.2026 17:45:42 7387
1 400 Kč limit (02.01.2026 9:19:04) 19695
1 300 Kč 01.01.2026 16:52:13 5970
1 200 Kč 27.12.2025 11:08:10 19031
1 100 Kč 25.12.2025 14:49:21 5970
1 000 Kč 23.12.2025 16:37:11 14046