Jan Slavíček - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 24x36 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
82609. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:01.09.2022 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč