Jan Slavíček - Zátiší s ovocem

Litografie, 27x35 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku JS 1955. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

75706. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:10.04.2022 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč