Jan Slavíček - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

45424. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.05.2020 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč