Jan Slavíček - Zátiší s jablky a konvicí

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 31x40 cm. Signováno vlevo dole J. Slavíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Signatura částečně obtažena.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

48483. Zátiší s jablky a konvicí
Dražba ukončena:26.08.2020 21:04:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč