Jan Slavíček - Zátiší s broskvemi

Olej na překližce, 28x35 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček 34. Rám.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

28849. Zátiší s broskvemi
Dražba ukončena:27.02.2019 20:04:54
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč