Jan Slavíček - Výhled z Petřína

Litografie, příloha ELK, 32x45 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

21864. Výhled z Petřína
Dražba ukončena:19.09.2018 21:13:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč