Jan Slavíček - Výhled do krajiny

Kombinovaná technika, 24x40 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

37883. Výhled do krajiny
Dražba ukončena:27.11.2019 20:19:12
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč