Jan Slavíček - Výhled do kraje

Akvarel, 18x36 cm. Signováno vlevo dole Jan Slavíček 1957. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

302129. Výhled do kraje
Dražba ukončena:12.11.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč