Jan Slavíček - Venezia

Akvarel, 19x27 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Jan Slavíček Venezia 1949. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
75910. Venezia
Dražba ukončena:27.04.2022 23:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč