Jan Slavíček - Týnský chrám

Olej na plátně, 59x44 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček Praha. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

posouzeno znalcem
123452. Týnský chrám
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:51:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč