Jan Slavíček - Spálená

Kresba, 41x31 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček 22.5.1935. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc.

Nejdelší strana: 76187 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82445. Spálená
Dražba ukončena:31.08.2022 21:50:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč