Jan Slavíček - Rybník

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 20x28 cm, signováno vpravo dole Jan Slavíček, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Studijní cesty podnikl do Paříže, Říma, Holandska a Španělska. Maloval krajiny a zátiší a věčnou inspirací mu byla Praha a její panoramata.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

vydraženo
15034. Rybník
Dražba ukončena:30.11.2017 22:36:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 800 Kč limit (30.11.2017 22:31:09) 2809
2 700 Kč 30.11.2017 22:31:10 74
2 600 Kč limit (30.11.2017 22:31:01) 2809
2 500 Kč 30.11.2017 22:31:02 74
2 400 Kč limit (30.11.2017 22:30:45) 2809
2 300 Kč 30.11.2017 22:30:46 74
2 200 Kč limit (30.11.2017 19:39:24) 2809
2 100 Kč limit (30.11.2017 19:39:23) 1252
1 800 Kč limit (30.11.2017 19:39:00) 1252
1 700 Kč 30.11.2017 19:39:01 2809
1 600 Kč limit (30.11.2017 15:52:02) 1252
1 500 Kč limit (30.11.2017 15:52:01) 2809
700 Kč 30.11.2017 15:06:40 2809
600 Kč 23.11.2017 14:09:52 1488
500 Kč 20.11.2017 19:33:36 36