Jan Slavíček - Růže

Pastel na papíře. 20x30 cm. Signováno vlevo dole J. Slavíček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
77313. Růže
Dražba ukončena:25.05.2022 23:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč