Jan Slavíček - Pražský motiv - I. P. Pavlova

Olej na kartonu, 36x50 cm. Monogramováno vpravo dole J.S. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

36582. Pražský motiv - I. P. Pavlova
Dražba ukončena:30.10.2019 21:22:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč