Jan Slavíček - Pražské střechy

Litografie, 29x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Slavíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

108886. Pražské střechy
Dražba ukončena:10.01.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč