Jan Slavíček - Pražské střechy

Litografie, 28x42 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Slavíček a vlevo dole v tisku Jan Slavíček 1965. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

104378. Pražské střechy
Dražba ukončena:08.10.2023 21:02:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč