Jan Slavíček - Pražské panorama

Litografie 10/500, 34x46 cm, signováno vpravo dole Jan Slavíček, volný list.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

9426. Pražské panorama
Dražba ukončena:12.04.2017 22:41:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 400 Kč