Jan Slavíček - Pražské panorama

Tisk na plátně, 41x57 cm. Signováno vlevo dole Jan Slavíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

92009. Pražské panorama
Dražba ukončena:12.03.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč