Jan Slavíček - Pohled z radnice

Olej na plátně, 65x53 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

42402. Pohled z radnice
Dražba ukončena:25.03.2020 23:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč