Jan Slavíček - Pohled na vesnici

Akvarel, 42x59 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček 1941. Pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

58316. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:15.04.2021 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč