Jan Slavíček - Pohled na vesnici

Kombinovaná technika, 40x50 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

27104. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:30.01.2019 20:04:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč