Jan Slavíček - Pohled na Prahu

Litografie, 30x41 cm. Signováno vlevo dole v tisku Jan Slavíček, signováno vpravo dole tužkou Jan Slavíček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

75406. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:14.04.2022 23:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč