Jan Slavíček - O žních

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole Jan Slavíček. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

posouzeno znalcem
154048. O žních
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:07:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč