Jan Slavíček - Na cestě

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

62534. Na cestě
Dražba ukončena:29.07.2021 20:00:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč