Jan Slavíček - Letní krajina

Olej na kartonu, 23x35 cm, signováno vlevo dole J. Slavíček, rám.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

17452. Letní krajina
Dražba ukončena:29.03.2018 19:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč