Jan Slavíček - Kytice ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x48 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

58585. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.04.2021 22:32:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč