Jan Slavíček - Kytice ve váze

Litografie, 32x46 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Slavíček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

108846. Kytice ve váze
Dražba ukončena:10.01.2024 20:47:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.01.2024 20:44:30 7143
500 Kč 23.12.2023 14:16:18 11157