Jan Slavíček - Květiny ve váze

Kresba, 42x26 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

303828. Květiny ve váze
Dražba ukončena:01.03.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč