Jan Slavíček - Krajina u Rybné

Olej na plátně, 30x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Signováno vzadu Jan Slavíček 62.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

48597. Krajina u Rybné
Dražba ukončena:27.08.2020 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč