Jan Slavíček - Krajina

Olej na kartonu, 18x24 cm, signováno vpravo dole J. Slavíček, rám.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

13636. Krajina
Dražba ukončena:25.10.2017 22:02:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč