Jan Slavíček - Domy u řeky

Olej na kartonu, 17x22 cm. Monogramováno vlevo dole J.S. 25. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

32412. Domy u řeky
Dražba ukončena:29.05.2019 20:54:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč