Jan Slavíček - Domy pod kopcem

Akvarel, 17x29 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček 1966. Volný list.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

85569. Domy pod kopcem
Dražba ukončena:16.11.2022 20:50:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč