Jan Slavíček - Černošice

Detail položky

Detail položky

Kresba, 43x59 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček, Černošice 1944. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 84 cm

 

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Studijní cesty podnikl do Paříže, Říma, Holandska a Španělska. Maloval krajiny a zátiší a věčnou inspirací mu byla Praha a její panoramata.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

154492. Černošice
Zbývá:7 dnů, 22 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč 30.01.2026 13:17:08 16593