Jan Slavíček - Benátky

Akvarel, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93054. Benátky
Dražba ukončena:26.04.2023 21:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč