Jan Slavíček - Krajina s vesnicí

Kresba, 31x49 cm, signováno vpravo dole Jan Slavíček, rám, pasparta, zaskleno.

1900, Praha
Žák pražské akademie (1916-1925; prof. J. Preisler, V. Nechleba, M. Švabinský a Ot. Nejedlý). Studijně vycestoval do Paříže, Florencie, Říma, Holandska a Španělska. Syn Antonína Slavíčka. Malíř krajin a zátiší. Vystavoval u nás i v zahraničí (Benátky, Brusel, Pittsburg, Paříž).

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorské věnování.

3961. Krajina s vesnicí
Dražba ukončena:30.03.2016 19:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč