Jan Slavíček - Korsika

Akvarel, 32x47 cm, signováno vlevo dole Jan Slavíček 19636, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír místy poskvrněn.

2628. Korsika
Dražba ukončena:28.05.2015 22:41:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč